پمپ کارواش

پمپ کارواش

پمپ کارواش یا واترجت که به آن پمپ پیستونی هم گفته می شود، در برندهای مختلف از جمله پمپاک، میشلن، اینترپمپ، آنووی ریوربری و برتولینی و … وجود دارد. اگرچه این پمپ آب ها به پمپ کارواش شهرت دارند، مصارف و کاربردهای زیادی دارند. پمپ کارواش به سه نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. تفاوت این پمپ ها در قدرت موتور و فشار بار الکتریکی آنهاست. پمپ های خانگی معمولا تکفاز و پمپ های صنعتی سه فاز می باشند و از قدرت موتور بیشتری برخوردارند.

نوع پمپی که در کارواش ها یا واترجت ها استفاده می شود, پمپ پیستونی است و به همین علت به این پمپ ها، پمپ پیستونی هم گفته می شود. در واقع پمپ کارواش یا واترجت یک وسیله ی شستشوست که پمپ پیستونی در داخل آن قرار دارد. موتور پمپ کارواش در دو نوع تکفاز و سه فاز موجود است.

کارواش

از پمپ کارواش یا واترجت برای شستشو در مصارف خانگی مثل شستشوی اتومبیل، کف سالن و راهروها، شیشه و … استفاده می شود. اما پمپ کارواش یا واترجت در مصارف صنعتی هم کاربرد دارد. از مواردی که پمپ های کارواش در آن کاربرد دارند می توان به چربی برداری، رنگ بری، رسوب زدایی، شستشوی دستگاهها و تاسیسات صنعتی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. قابلیت پمپ های کارواش باعث شده است تا در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سرامیک، لوله سازی و … از آنها استفاده شود.

عملکرد پمپ کارواش

پمپ کارواش به آب فشار می آورد و آن را از طریق نازل به سمت آلودگی می فرستد. قدرت پاک کنندگی پمپ خیلی بیشتر از شلنگ باغبانی است زیرا با فشار بیشتری می تواند آلودگی و کثیفی را از سطوح پاک کند.

نمایندگی انحصاری پمپ های کارواش کومت ایتالیا در ایران با یکسال ضمانت                                                                                                       نمایندگی انحصاری جاروبرقی رولی آب و خاک و ایران پارس در ایران با ۱۴ ماه ضمانت

عامل فروش پمپ های کارواش اینتر و پمپک و برتولینی

پمپ های کارواش کومت :۱۱۷ بار- ۲۰۰ بار-۲۲۰ بار-۳۵۰ بار-۴۰۰ بار کومت ایتالیایی تمامی دارای سرسیلندر فسفر برنز می باشد که دارای استقامت بالاو دارای پکینگ های منجید دار می باشد که به سختی فرسوده می شود همچنین دارای میل لنگ های استیل که اصلا قابل خوردگی نمی باشد و دارای پیستون های سرامیکی ضد خش هستند و نیز شاتون ها از نوع فسفر برنز بوده و بهترین مزیت این پمپ ها نسبت به سایر پمپ ها در مقابل آب های شور و حرارتی است که بسیار مستحکم می باشد.ضمنا بدنه های اصلی پمپ با آلیاژ بالا ریخته گری شده که تحت هیچ شرایطی از بین نمی رود در ضمن پمپ های فوق دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و تضمین قطعات می باشد.

۱- تولید کننده کمپرسورباد با برند گازار کمپرسور با یکسال ضمانت و ده سال خدمات پش از فروش در سایزهای مختلف سایلنت و معمولی

۲- تولید کننده انواع کفپاش های کارواشی از ۵۰ لیتری الی ۱۰۰۰ لیتری با ۳ سال ضمانت

۳- تولید کننده کوره های سیار آبگرم کاوردار و ساده (گازی و گازوئیلی)

20

کف پاش عدالت در ظرفیت های ۲۰۰/۲۸۰/۳۵۰ لیتری با قابلیت کف پاشی

21

جاروبرقی صنعتی ۲ و ۳ موتوره آب و خاک با ۱ سال گارانتی

22

دستگاه شستشوی سیار آبگرم بدون نیاز به برق و بنزین با فشار خروجی ۱۰۰ الی ۴۰۰ بار

23

لوازم یدکی اورجینال پمپ های برتولینی

24

لوازم یدکی اورجینال پمپ های اینتر

25
26

پمپ پیستونی ایتالیایی

27

الکترو پمپ ۲۰۰ بار p 200 mg

28

موتور پمپ دیزل ۲۰۰ بار استارتی pd-200

29
30

اینتر پمپ مدل w98 – ws201 – ws151

31

پمپ پیستونی ایتالیایی ۱۱۰ بار و ۱۱ لیتر